atslēgvārdi

atslēgvārdi
2022-09-16 07:34

Gemius AdReal: TOP 10 reklāmdevēji augustā

Gemius AdReal: TOP 10 reklāmdevēji augustā

Augustā interneta reklāmas kampaņu monitoringa rīka AdReal zīmolu TOP 10 gan displeja, gan video reklāmu topos atrodami četri zīmoli – Swedbank, airBaltic, Tele2 un Bite. Kamēr displeja reklāmu topa līderos lielākoties atrodami tirdzniecības zīmoli, video kreatīvu topā karstās vasaras noslēdzošajā mēnesī ir pat divi alus zīmoli – Lāčplēsis un Lielvārdes alus. 

Vasaras izskaņā, augustā, AdReal datos par Top 10 reklāmdevējiem vairāki zīmoli atrodami gan displeja, gan video reklāmu topos. Video reklāmu zīmolu topu atklāj Swedbank ar 425 000 Real Users, kuru datoros parādījušās zīmola video reklāmas, kamēr zīmola displeja reklāmas noslēdz displeja reklāmu topu ar līdzīgu rādītāju – 424 000 lietotājiem, kurus sasnieguši Swedbank displeja baneri. Starp augustā populārākajiem zīmoliem abos topos atrodams arī tūrisma nozares zīmols airBaltic, kas pēc Real Users displeja reklāmu topā ieņem otro pozīciju ar 490 000 lietotājiem, bet pēc video kreatīvu sasniegto lietotāju skaita augustā ir ceturtais populārākais zīmols ar 228 000 Real Users.

AdReal datos par displeja reklāmām augusta topu atklāj Lidl ar 505 000 Real Users, kam trešajā un ceturtajā pozīcijā seko divi citi tirdzniecības nozares zīmoli. Ar 479 000 Real Users trešais ir Rimi, bet zīmola Maxima displeja kreatīvi augustā sasnieguši 452 000 lietotājus no datoriem, ierindojot zīmolu ceturtajā pozīcijā.  Displeja reklāmu zīmolu topā atrodami arī divi telekomunikāciju nozares zīmoli – Tele2 ar 434 000 Real Users un Bite ar 426 000 lietotājiem, kuru datoros parādījušās šo zīmolu displeja reklāmas. Tāpat topā pozīcijas atraduši arī divi elektropreču tirdzniecības zīmoli – Rd Electronics un Euronics, kas pagājušajā mēnesī sasnieguši vienādu lietotāju skaitu – 427 000 Real Users.

Tikmēr video kreatīvu topā augustā sarindojušies dažādas nozares pārstāvoši zīmoli. Sekojot jau minētajam finanšu zīmolam Swedbank, otrajā pozīcijā ierindojas telekomunikāciju zīmols Tet ar 294 000 Real Users. Tam trešajā pozīcijā seko Optibet no brīvā laika pavadīšanas nozares, kā video kreatīvi parādījušies 234 000 Latvijas interneta lietotāju. Interesanti, ka karstās vasaras noslēdzošajā mēnesī video kreatīvu topā ienākuši divi alus zīmoli no dzērienu nozares – Lāčplēsis ar 218 000 Real Users un Lielvārdes alus ar 212 000 Real Users. Tāpat kā displeja reklāmu topā, viens otram seko arī divi telekomunikācijas zīmoli – Tele2 ar 212 000 Real Users un Bite ar 210 000 lietotāju, kuru datoros parādījušies zīmolu video kreatīvi. Bez jau minētajiem, augusta topā atrodams arī tirdzniecības zīmols Kurši, kā video kreatīvi sasnieguši 220 000 lietotāju, bet Viaplay no video on demand nozares noslēdz augusta topu ar 206 000 Real Users.

 

Lai uzzinātu vairāk par AdReal pētījumu, aicinām sazināties ar Gemius, rakstot uz contact@gemius.lv.

Gemius - starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, konsultācijas, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu. Vairāk: www.gemius.lv

 

To clipboard> Drukuj

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli