atslēgvārdi

atslēgvārdi
2015-10-02 07:28

Kas ir Gemius OPA?

Kas ir Gemius OPA?

Starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius aicina Latvijas interneta medijus un mediju aģentūras izmantot lietotnes Online Publishers Audit (OPA) sniegtās priekšrocības, tajā skaitā interneta lapu apmeklējumu rādītāju analīzi gandrīz reālajā laikā. 

Tiešsaistes rīks opa.gemius.lv piedāvā provizoriskos interneta lapu apmeklējumu datus par tādiem rādītājiem kā reālie lietotāji, lapu skatījumi, apmeklējumi un mobilo lapu skatījumi, kā arī šo rādītāju tendences salīdzinot ar iepriekšējo periodu. Rādītājus iespējams atlasīt gan par vietējo, gan arī ārzemju interneta plūsmu. Tā ir ērta un pārskatāma lietotne ar viegli eksportējamiem datiem, kas pieejama visiem, kam ir pieeja gemiusAudience datiem, tajā skaitā medijiem un mediju aģentūrām. Lietotne pieejama online 24 stundas, 7 dienas nedēļā.  

OPA kā statistikas avots, gaidot ikmēneša gemiusAudience datu failu  

OPA lietotājiem ir unikāla iespēja sekot līdzi interneta lapu apmeklējuma rādītājiem un veikt lapu monitoringu ik dienu, jo tendences attiecībā uz mediju pozīcijām ir zināmas. 

Jau mēneša pirmajā datumā OPA lietotnē ir pieejami provizoriskie dati par iepriekšējo mēnesi. Ja uz doto brīdi gemiusAudience datu fails par septembri vēl tiek gaidīts, tad OPA lietotnē septembra rezultāti jau ir redzami.  Tādējādi ir iespējams novērot galvenās mēneša tendences, sezonalitāti un lielu notikumu, piemēram, Eiropas čempionāta basketbolā EuroBasket 2015  un tamlīdzīgi, ietekmi uz lapas apmeklējumu.

Jau nākošajā dienā pēc ikmēneša gemiusAudience datu faila iznākšanas, provizoriskie dati par reālajiem lietotājiem OPA sistēmā tiek aizstāti ar datiem no faila. Starpība starp OPA un gemiusAudience datiem šī gada pirmajā pusē (janvāris - augusts) bija vidēji 4%. 

Plašākai informācijai par OPA lietošanas iespējām aicinām sazināties ar Gemius Latvia interneta pētījumu speciālisti Leldi Avotiņu, rakstot uz e-pastu lelde.avotina@gemius.com.

Informāciju sagatavoja,

Elīna Platonova

elina.platonova@gemius.com

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli