atslēgvārdi

atslēgvārdi
2015-12-08 07:31

Baltija: cik procenti no ārvalstu lapu skatījumiem nāk no Vācijas?

Kā rāda gemiusTraffic dati, 7 procenti no visiem ārvalstu lapu skatījumiem Latvijas interneta lapās tiek veikti no Vācijas. Uzzini, cik liela daļa no lapu skatījumiem nāk no Vācijas arī pārējās Baltijas valstīs mūsu sagatavotajā informatīvajā attēlā.

Starp visām Baltijas valstīm vislielākā daļa no Vācijas nākošajiem interneta lapu skatījumiem tiek veikti Latvijas (7 procenti) un Lietuvas (6.8 procenti) interneta lapās. Tikmēr Igaunijā no Vācijas veikto lapu skatījumu skaita procentuālā daļa ir uz pusi mazāka (3.5 procenti).

Pēc gemiusTraffic datiem, Vācija ierindojas ceturtajā vietā  ārvalstu lapu skatījumu ziņā Latvijas internetā. Savukārt lielākā Vācijas interneta lietotāju interese novērota par Polijas interneta lapām, kur lapu skatījumi no šīs valsts veido teju piektdaļu (19 procenti). Par to, kurās Centrāleiropas valstīs fiksēta procentuāli lielākā no Vācijas veikto interneta lapu skatījumu skaita daļa var lasīt šeit (angļu valodā).

Par pētījumu 

Pētījumā apkopoti tiešsaistes interneta plūsmas monitorēšanas rīka gemiusTraffic dati par 2015. gada oktobri. gemiusTraffic pētījums tiek veikts vairāk nekā 20 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā (EMEA reģions). Pētījums sniedz informāciju par interneta lietotāju darbības paradumiem interneta vietnēs un to datoru tehniskajiem parametriem, kas apmeklējuši tās interneta vietnes, kas piedalās šajā pētījumā. Pētījuma dati ir publiski pieejami bezmaksas interneta vietnē www.ranking.lv.

Informāciju sagatavoja,

Elīna Platonova

elina.platonova@gemius.com

To clipboard> Drukuj

Nozare

Cits

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli