atslēgvārdi

atslēgvārdi
2018-08-28 07:59

Gemius AdOcean ievieš programmatic

Kopš jūlija sākuma Gemius ir ieviesis iespēju pārdot reklāmas programmatic modelī. Šī funkcija ir pieejama tiem klientiem, kas izmanto Gemius AdOcean reklāmu serveri.

Programmatic advertising jeb pilnībā automatizēts reklāmas vietu pirkšanas process ir kļuvis par standartu tiešsaistes reklāmu biznesā. Kā atzīmēts ZenithOptimedia aģentūras ziņojumā, 2017. gadā vairāk nekā puse jeb 59% no pasaules digitālajām reklāmām tika pārdotas programmatic modelī, kā arī tiek paredzēts, ka līdz 2019. gadam šis skaitlis pieaugs līdz 67%.

Atbildot uz pieaugušo tirgus pieprasījumu, Gemius ir ieviesis jaunu funkciju savā reklāmas serveru produktā AdOcean. Sākot ar jūliju AdOcean klientiem tajā pašā saskanrē jeb interfeisā ir pieeja standarta reklāmdevēju risinājumiem, kas ir papildināti ar programmatic opciju, ko nodrošina AdOcean jaunā funkcija AdOcean SSP.

Programmatic ir uz nākotni orientēts digitālās reklāmas iegādes modelis. Tas pamazām kļūst par galveno ieņēmumu avotu lielākajai daļai mediju. Patlaban mēs varam redzēt, kā šī metode tiek arvien vairāk pielīdzināta tradicionālajiem mediju reklāmu iegādes modeļiem, kā rezultātā šajā modelī tiek piedāvāta kvalitatīvāka reklāmas telpa un vienlaicīgi arvien vairāk klienti vēlas iegādāties savas reklāmas vietas šādā veidā,” skaidro Gemius biznesa attīstības direktors Radoslavs Golombs (Radosław Gołąb).

 “Mēs vēlamies medijiem nodrošināt rīku, kas ļauj viegli un saprotami pārvaldīt savas reklāmas un ļautu tiem noteikt pareizās prioritātes: izlemt, kuras reklāmas vietas jāpadara pieejamas programmatic modelī un kuras paliks tradicionālajā pirkšanas modelī. Mūsu sistēma arī dod iespēju salīdzināt cenas, lai klientiem būtu iespēja izvēlēties labāko iespējamo risinājumu.”

Gemius jaunā funkcija ir pieejama no 4. jūlija visiem AdOcean lietotājiem 19 Centrālās un Austrumeiropas tirgos, kā arī tas būs pieejams jaunajiem klientiem (iespējams izmantot tikai SSP moduli bez AdOcean reklāmu servera). Funkcijas aktivizēšana aizņem apmēram vienu darba dienu. Ar SSP lietotājs iegūst pieeju openRTB iestatījumiem un cilnei ar SSP statistiku. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar Gemius Latvija komandu: contact@gemius.lv.

Atslēgvārdi

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Nozare

Tehnoloģijas

Valsts

Latvija

Komentārs:

Radoslavs Golombs

Gemius Reklāmas biznesa attīstības direktors EMEA reģionā

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli