atslēgvārdi

atslēgvārdi
2019-01-24 07:40

Gemius prezentē jaunu reklāmas kampaņu un mediju satura mērīšanas metodi

Interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma Gemius CSO Marta Sulkeviča 22. janvārī sniedza prezentāciju par single source jeb viena paneļa pieeju reklāmas kampaņu mērīšanai, kā ietvaros iespējams iegūt datus par reklāmas kampaņu efektivitāti un mediju satura patēriņu internetā, TV un radio.

Lai pielāgotos tirgus vēlmēm iegūt precīzākus datus par mediju satura un reklāmas patēriņu, 22. janvārī Gemius CSO Marta Sulkeviča (Marta Sułkiewicz) prezentēja single source jeb viena paneļa pieeju reklāmas kampaņu un mediju satura mērīšanai. Single source mērījumi ļauj iegūt datus par reklāmas kampaņu efektivitāti un medija satura patēriņu jeb reitingu TV, radio, internetā un mobilajās aplikācijās ņemot vērā auditorijas pārklāšanos. Gemius single source ir uz cilvēkiem balstīta datu mērīšanas metode, kurā tiek izdalīti divi paneļi – datora un mobilo ierīču panelis.

Dati tiks apkopoti statistikas veidā un izmantoti tādos Gemius produktos ka gemiusAdReal, gemiusAudience un gemiusDirectEffect. Single source sniedz datus, kas atklāj reklāmas stratēģijas un to aktivitāti tādās ierīcēs kā datori un mobilie telefoni, t.sk., mobilajās aplikācijās. Kā arī ar skaņu atpazīšanas mehānismu tiek apkopoti dati par TV un radio uzrādītajām un atskaņotajām reklāmām. Tādējādi ir iespējams iegūt datus par auditorijas pārklāšanos dažādās platformās, kopējo populācijas sasniedzamību jeb reach, reklāmu redzamību jeb viewability, kā arī sniedzot iespēju analizēt reklāmas kampaņu efektivitāti un mērīt mediju saturu.  

Vairāk par single source iespējams uzzināt Gemius prezentācijā, kā arī prezentācijas video ir iespējams apskatīt rakstot uz contact@gemius.lv.

Gemius - starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, konsultācijas, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu. Vairāk: www.gemius.lv.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli