atslēgvārdi

atslēgvārdi
2020-08-19 11:27

Gemius publicē valsts iestāžu vietņu TOP 15 jūlijā

Interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius publicējis valsts nozīmes iestāžu vietņu ar paplašinājumu gov.lv TOP 15 apmeklējumā no datoriem jūlijā. Pagājušajā mēnesī interneta lietotāji visbiežāk apmeklējuši Valsts ieņēmumu dienesta vietni vid.gov.lv, tomēr iedzīvotāji joprojām aktīvi seko aktualitātēm Slimību profilakses un kontroles centra vietnē spkc.gov.lv. Visvairāk sieviešu auditorijas sasniedz izm.gov.lv, bet vidēji visvairāk laika lietotāji pavada Tiesu administrācijas lapā.

Valsts iestāžu vietņu topu jūlijā atklāj Valsts ieņēmumu dienesta vietne vid.gov.lv ar 326 000 lietotājiem, kas ir ievērojami vairāk nekā jūnijā, kad vietni apmeklēja 196 000 Real Users. Seko Nodarbinātības valsts aģentūras vietne nva.gov.lv, kuru pagājušajā mēnesī apmeklējuši 100 000 lietotāju, kas ir par 32 000 vairāk nekā pagājušā gada jūlijā, bet TOP 3 noslēdz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras tīmekļa vietne vsaa.gov.lv ar 78 000 lietotājiem.

Atbilstoši Covid-19 pandēmijas aktualitātei, topa ceturtajā vietā ierindojas Slimību profilakses un kontroles centra vietne spkc.gov.lv, kuru jūlijā apmeklējuši 73 000 Latvijas interneta lietotāju. Jāatzīmē, ka līdz šim šogad augstāko apmeklējumu vietne sasniedza martā, kad to no datoriem apmeklēja 122 000 lietotāju. TOP 5 noslēdz Uzņēmumu reģistra tīmekļa vietne ur.gov.lv ar 53 000 apmeklētājiem pagājušajā mēnesī. Tāpat starp piecpadsmit apmeklētākajām valsts nozīmes iestāžu vietnēm ierindojas, piemēram, ar izglītību saistītās iestāžu - Izglītības un zinātnes ministrijas (41 000 lietotāju ) un Valsts izglītības satura centra (28 000 Real Users) – vietnes, Ārlietu ministrijas lapa mfa.gov.lv ar 22 000 lietotājiem jūlijā, un citas.

Piecpadsmit populārāko valsts iestāžu vietņu vidū procentuāli lielāks vīriešu lietotāju skaits ir Būvniecības informācijas sistēmas vietnē bis.gov.lv (75 procenti vīriešu), kurā viens lietotājs vidēji pavadījis 28 minūtes. Procentuāli lielāku vīriešu auditoriju jūlijā sasniegusi arī Tiesu administrācijas vietne ta.gov.lv (58 procenti vīriešu) un Uzņēmumu reģistra portāls ur.gov.lv (57 procenti vīriešu). Tikmēr pārliecinoši lielāko daļu sieviešu auditorijas – 88 procentus – sasniedz Izglītības un zinātnes ministrijas vietne izm.gov.lv, tāpat kā Slimību profilakses un kontroles centra vietne spkc.gov.lv (72 procenti sieviešu) un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes vietne pmlp.gov.lv (69 procenti sieviešu). Vidēji visvairāk laika lietotāji pavada Tiesu administrācijas vietnē ta.gov.lv, kurā sievietes uzturējušās vidēji 2 stundas, bet vīrieši – 34 minūtes.

 

Gemius - starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, konsultācijas, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu. Vairāk: www.gemius.lv.

To clipboard> Drukuj

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli