atslēgvārdi

atslēgvārdi
2019-05-08 07:47

Gemius sigle-source risinājums nominēts IAB Research Awards

Gemius sigle-source risinājums nominēts IAB Research Awards

Maijs atnācis ar lieliskiem jaunumiem! Gemius Single-source cross-media mediju auditorijas un kampaņu mērījumu risinājums nominēts IAB (Interactive Advertising Bureau) Europe’s Research balvai trīs kategorijās.

Gemius #TrueSingleSource risinājums ir izvirzīts prestižajai IAB Europe's Research Awards balvai trīs kategorijās: Reklāmas risinājumi, Auditorijas mērīšana, kā arī Pētniecības un datu inovācija. #TrueSingleSource apvieno divus no mums zināmākajiem produktiem – gemiusAdReal un 2018. gada novembrī iznākušo gemiusPostBuy. Šie divi rīki kopā veido spēcīgu risinājumu mediju tirgus pilnīgai  analīzei. gemiusPostBuy piedāvā padziļinātu kampaņu analīzi, tikmēr gemiusAdReal, kas nesen papildināts ar cross-media datiem, ir tirgus izpētes rīks, kas atklāj kampaņu gaitu gan digitālajos, gan tradicionālajos medijos.

Uzvarētāji tiks paziņoti jūnijā gaidāmajā Interact konferencē Varšavā, šī gada 4.-5. jūnijā. IAB Europe’s Research Awards izvirza un apbalvo lielākos Eiropas digitālās pētniecības projektus un to ieguldījumu digitālās reklāmas nozares attīstībā.

Vairāk informācijas un visu nominantu saraksts pieejams šeit.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

notikumi

Nozare

Mediji, Reklāma

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli