atslēgvārdi

atslēgvārdi
2013-03-14 01:00

Gemius uzvar interneta auditorijas mērījumu konkursā Turcijā

Šī gada februārī Gemius, vadošais interneta izpētes uzņēmums Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā, ir atkārtoti uzvarējis konkursā par interneta auditorijas mērījumu nodrošināšanu Turcijā.  Nākamajā datu piegādes termiņā Gemius plāno paplašināt interneta auditorijas mērījumu rīku piedāvājumu.

Saskaņā ar esošo nolikumu, Gemius nodrošinās Turcijas mediju tirgu ar interneta auditorijas pētījumu gemiusAudience arī turpmāko divu gadu periodā, kur tas darbojas kopš 2009. gada, kad pirmo reizi uzvarēja konkursā par interneta auditorijas mērījumu nodrošinātāju. Turcija šobrīd ir otrs lielākais interneta tirgus aiz Krievijas, kur Gemius sniedz interneta analītikas pakalpojumus. 2012. gada decembrī Turcijā internetu lietoja  26.3M lietotāji, kas ir 43.9% no valsts iedzīvotāju skaita.

Gemius tuvākās nākotnes plānos paredzēts ne tikai nodrošināt Turcijas tirgu ar gemiusAudience auditorijas pētījumu, bet arī papildināt to, ieviešot interneta lapu kategorizāciju, papildināt statistiku ar datiem par multimediju apmeklējumu, mobilo lapu mērījumiem un gemiusAudience rezultātu publicēšanu reāllaikā. Attīstot savu produktu piedāvājumu, Gemius turpinās attīstīt Turcijas interneta tirgus izaugsmi un konkurētspēju. 

„Ienākšana Turcijas tirgū 2009. gadā ar Gemius vadošo produktu – gemiusAudience - bija ļoti liels pavērsiens un izaicinājums. Uzvara 2013. gada konkursā mums ir tik pat nozīmīga, jo tas ir kā apstiprinājums nozares apvienotās komitejas IAB Turkey uzticībai mūsu pētījumam. Mēs esam lepni, ka mūsu pētījums ir tiešsaistes mērījumu valūta vienā no lielākajiem interneta tirgiem Eiropā – Turcijā. Uzvara tik sīvajā konkurencē ir pierādījums mūsu piedāvājuma konkurētspējai un atbisltībai nozares vēlmēm un prasībām,” uzvaru komentē Lauris Lietavietis, Gemius auditorijas pētījumu vadītājs.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

notikumi

Nozare

Tehnoloģijas

Valsts

Turcija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli