atslēgvārdi

atslēgvārdi
2011-12-16 01:00

Gemius veidos Latvijas blogu topu

Atsaucoties uz blogu autoru izrādīto interesi pēc neatkarīgās trešās puses veidota Latvijas blogu topa, interneta izpētes uzņēmums Gemius trīs mēnešus piedāvās bezmaksas privātpersonu blogu mērījumus, kā rezultātā tiks izveidots Latvijas blogu tops. Bezmaksas mērījumi tiks nodrošināti no 2012. gada 1. janvāra līdz 31. martam. Šajā laika posmā tiks veikti nepieciešamie mērījumi un topa izveidei nepieciešamās statistikas iegūšana. Bezmaksas mērījumi tiks nodrošināti tikai privātpersonām …

Atsaucoties uz blogu autoru izrādīto interesi pēc neatkarīgās trešās puses veidota Latvijas blogu topa, interneta izpētes uzņēmums Gemius trīs mēnešus piedāvās bezmaksas privātpersonu blogu mērījumus, kā rezultātā tiks izveidots Latvijas blogu tops.

Bezmaksas mērījumi tiks nodrošināti no 2012. gada 1. janvāra līdz 31. martam. Šajā laika posmā tiks veikti nepieciešamie mērījumi un topa izveidei nepieciešamās statistikas iegūšana. Bezmaksas mērījumi tiks nodrošināti tikai privātpersonām piederošiem blogiem.

Lai pievienotos pētījumam, bloga īpašniekam būs jāievieto Gemius mērījuma kodus (skriptus) lapas pirmkodā. Blogu īpašnieki, kas vēlas pieteikt savu blogu pētījumam, aicināti sazināties, rakstot uz epastu linda.egle @gemius.com, norādot bloga īpašnieka vārdu, uzvārdu, web adresi un blogā pārstāvēto tematiku. Pieteikšanās līdz 26. decembrim.

SIA Gemius Latvia patur tiesības izvērtēt blogā publiskoto saturu un nepievienot tādus blogus, kuru saturs tiks uzskatīts par neatbilstošu Latvijas likumdošanai un sabiedrībā vispārpieņemtajām normām un ētikai, kā arī komerciāla rakstura blogus. Mērījumos tiks iekļauti tie blogi, kas darbojas jau vismaz trīs mēnešus.

gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses. Publiskais interneta vietņu tops katru mēnesi tiek publicēts interneta vietnē www.audience.gemius.lv.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Nozare

Mediji

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli