atslēgvārdi

atslēgvārdi
2019-10-31 14:57

Halovīnu atzīmēs piektdaļa aptaujāto Latvijas interneta lietotāju

Halovīnu atzīmēs piektdaļa aptaujāto Latvijas interneta lietotāju

Aptuveni piektdaļa aptaujāto Latvijas interneta lietotāju šovakar atzīmēs Halovīna svētkus, taču vairāk nekā puse respondentu atzīst, ka svētku svinēšanu tomēr neatbalsta, liecina interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma Gemius veiktā aptauja.

Veicot Latvijas interneta lietotāju aptauju, noskaidrots, ka šodien Halovīna atzīmēšanā vieni vai kopā ar ģimenes locekļiem iesaistīsies 19 procenti respondentu. Tikmēr 70 procenti aptaujāto norādījuši, ka šos svētkus neatzīmēs, bet 11 procenti vēl nebija pieņēmuši lēmumu par labu kādai no izvēlēm.

Savukārt lūgti novērtēt, cik ļoti atbalsta vai neatbalsta Halovīna svinēšanu Latvijā, 64 procenti respondentu norādīja, ka to neatbalsta (no tiem 43 procenti pilnībā neatbalsta), 22 procentiem lietotāju šo svētku svinēšana neizraisa nekādas emocijas, kamēr 14 procenti atbalsta Halovīna svinēšanu.

Aptaujā piedalījās 2340 Latvijas interneta lietotāji. Aptauja veikta, izmantojot interneta aptauju gemiusAdHoc ar izlecošo interneta anketu palīdzību, kas tika rādītas pēc nejaušības principa izvēlētiem interneta lietotājiem.

 

Gemius - starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, konsultācijas, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu. Vairāk: www.gemius.lv.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

notikumi

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli