atslēgvārdi

atslēgvārdi
2020-02-03 10:00

Interneta aptaujas individuālām biznesa vajadzībām – gemiusAdHoc

Interneta aptaujas individuālām biznesa vajadzībām – gemiusAdHoc

Saskaņā ar gemiusAudience datiem, 2020. gada janvārī internetu Latvijā izmantoja 1,4 miljoni lietotāju, no kuriem 83 procenti ir uzskatāmi par aktīviem lietotājiem (izmanto internetu katru dienu). Pateicoties augstajai sasniedzamībai un zemajām izmaksām, internets ir lieliski piemērota vide pētījumu veikšanai. Atbildot pieprasījumam, Gemius jau vairāk nekā piecus gadus Latvijā piedāvā specializētus interneta pētījumus – gemiusAdHoc.

gemiusAdHoc ir kvantitatīvi interneta pētījumi par interneta lietotājiem reālajā laikā (Real Time Sampling jeb RTS), kas veidoti, vadoties pēc individuālām biznesa vajadzībām. Pētījuma pamatā ir dati, kas iegūti no speciāli veidotām aptaujām. Aptauju emisija tiek veikta interneta lapās ar augstu sasniedzamību (Reach) un nepieciešamajam pētījumam atbilstošu tematiku. Savukārt mērķa grupu atlase tiek veikta izlases veidā. 

Mērķauditorijas izpēte tiek veikta, ņemot vērā:

  • sociāli demogrāfiskos datus;
  • lietotājus, kas apmeklējuši konkrētas interneta lapas;
  • lietotājus, kas redzējuši konkrētas reklāmas vai veikuši konkrētas darbības internetā.

gemiusAdHoc ziņojuma sagatavošana sastāv no šādiem posmiem: 

Interneta aptaujas anketās iespējams iekļaut dažādus jautājumu veidus (vērtēšanas skalas, atbilžu matricas u.c.). Anketā iespējams pievienot arī attēlus, video un audio materiālus, tādējādi pielāgojot to individuālām vajadzībām. Pētījuma datu apstrāde un sagatavošana var ilgt no dažām dienām līdz nedēļām, atkarībā no jautājumu skaita un pētījuma sarežģītības pakāpes. 

Dalība aptaujā ir brīvprātīga un interneta lietotājiem ir iespēja anketu aizvērt, ja tie nevēlas piedalīties aptaujā. Pēc vienošanās ar klientu, respondentiem var tikt piedāvātas balvas vai kādi citi labumi.

Pētījumu iespējams uzsākt jebkurā brīdī! 

Kā izskatās gala pētījums, kas tiek piegādāts klientam? Pētījums tiek sagatavots prezentācijas veidā, bet vajadzības gadījumā pētījumu var saņemt arī kā Excel vai SPSS failu, līdz ar to arī cena ir elastīga. Pētījuma rezultātus iespējams saņemt failā ar Gemius vai klienta dizainu, kā esošajā piemērā: EBA (European Business Association) investīciju pievilcības indeksu

Esi ieinteresēts? Sazinies ar mums

Uzzini vairāk: https://adhoc.gemius.lv/

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli