atslēgvārdi

atslēgvārdi
2017-07-07 10:30

iOS ierīču popularitāte Eiropā palielinās

No 14 analizētajām valstīm, 12 valstīs novērojams pieaugums interneta lapu apmeklējumos no ierīcēm, kas izmanto Apple operētajsistēmu. Turcija ir šī saraksta augšgalā, tur viens no pieciem lapu skatījumiem internetā ir veikts ar kādu no iOS ierīcēm. 

Pētījumā tika salīdzināti maija dati 2016. un 2017. gadā, par pamatu ņemot visus internetā veiktos lapu skatījumus Polijā, Bulgārijā, Horvātijā, Čehijā, Rumānijā, Krievijā, Serbijā, Turcijā, Slovākijā, Latvijā, Lietuvā, Ungārijā, Baltkrievijā un Ukrainā.

iOS karaļvalsts Turcija

Tikai trijās no 14 analizētajām valstīm, no iOS ierīcēm veikto lapu skatījumu procenti sasniedza divciparu skaitli (avots: gemiusPrism). Dati uzrāda, ka Turcijā no Apple operētājsistēmas tiek veidoti 19.4 procenti lapu skatījumi, taču tāpat jāatzīmē arī Rumāniija (10.9 procenti) un Horvātija (10 procenti). Savukārt, 2017. gada maijā vismazāk iOS lietotāji bijuši Ukrainā, kur tikai 3.9 procenti interneta lapu skatījumi nāk no Apple ierīcēm.

 Krievijā mazāk populārs

Salīdzinot 2016. un 2017.gada datus novērojams, ka ir divas valstis, kur Apple ierīču lietošana nav pieaugoša tendence. Krievijā (6.1 procents) un Čehijā (4 procenti) iOS ierīču izmantošana interneta pārlūkošanai jau vairākus gadus ir nemainīgi zema. Savukārt, Latvijā Apple ierīces tiek izmantotas arvien biežāk, pārskatā redzams, ka to popularitāte gada laikā kāpusi pat par 2.7 procentiem un kopumā veido 7.8 procentus no visiem internetā izdarītajiem lapu skatījumiem.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

pārskati

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli