atslēgvārdi

atslēgvārdi
2017-01-31 15:31

Populārākie 2016. gada video portālā delfi.lv

Populārākie 2016. gada video portālā delfi.lv

Interneta izpētes uzņēmums Gemius apkopojis trīs populārākos video materiālus, ko 2016.gadā publicējis portāls delfi.lv. Populārāko starpā atrodas gan Lienes Šomases koncertieraksts Daugavpilī, gan asins stindzinoši skati Jūrmalā.

Aizvadītajā gadā trīs populārākie delfi.lv video kopā saģenerējuši gandrīz 500 tūkstošus skatījumu, neskaitot skatījumus no aplikācijām. 2016. gada populārāko video topā, kuri apskatāmi ziņu portāla TV sadaļā pirmo vietu stabili ieņem animācijas, ilustrācijas un video producēšanas komandas "Blue lake" veikums “Barona ielas vilciens”. Ar video efektiem panāktais pasažieru vilciena brauciens pa Barona ielas sliedēm iepaticies interneta apmeklētājiem visā Latvijā un klips Asprāši par nesakārtoto Barona ielu ņirgājas jaunā līmenī skatīts 191 016 reižu kopš ievietošanas portālā 5.oktobrī.

Otrajā vietā atrodas viens no gada nogales apspriestākajiem notikumiem – Lienes Šomases uzstāšanās Daugavpils Kultūras pilī. Koncerta apmeklētāja iesūtītais video klips Cilvēkus šokē Šomases uzvedība un lamāšanās Daugavpils koncertā interneta lietotājus pārsteidza 28. novembrī un kopš tā brīža skatīts 154 201 reizi. 

Arī otrs delfi.lv TV ievietotais aculiecinieka video klips Lieni Šomasi Daugavpilī palūdz pamest skatuvi iemantojis iesapidīgu skatītāju atzinību un skatīts vairāk kā 130 tūkstošus reizes.

Taču reitinga trešajā vietā iekļuvis asins stindzinošs kadrs no Jūrmalas, ko portālam "rus.delfi.lv" iesūtījis aculiecinieks. 16. decembrī publicētājā video redzams kā uz gājēju pārejas kāds džips notriec divus vīriešus. Iesūtītais klips Jūrmalā 'Porsche' džips lielā ātrumā uz pārejas notriec divus vīriešus skatīts vairāk kā 145 000 reižu.

Dati iegūti no video satura mērīšanas rīka gemiusStream, kas sniedz ieskatu par interneta lietotāju uzvedību, kuri konkrētā mājaslapā skatās multivides saturu (audio un video). 

Gemius- starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu. Vairāk: www.gemius.lv.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

pārskati

Nozare

Izklaide, Mediji

Valsts

LV_Valsts

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli