atslēgvārdi

atslēgvārdi
2023-03-30 12:01

Tiks uzsākts gemiusAudience auditorijas pētījums Vācijā

Tiks uzsākts gemiusAudience auditorijas pētījums Vācijā

gemiusAudience pētījums Vācijā tiks uzsākts 2023. gada 4. ceturksnī, tādējādi paverot visaptverošu skatījumu uz dažādu mediju auditorijas patēriņu tirgū.

Izmantojot plašu un salīdzināmu metriku klāstu, gemiusAudience sniegs visaptverošu analīzi par lietotāju darbībām vietnēs un lietojumprogrammās dažādos datoru un mobilo ierīču veidos, kā arī iekļaus datus par TV skatīšanos mājās un ārpus mājām. Turpmākajos posmos tiks iekļauti arī dati par pievienotajām TV ierīcēm. Šis ir pirmais visaptverošais cross-media mērījumu pētījums ar Gemius single-source risinājumu, kas nodrošinās datus par lineāro TV sistēmu, savienoto TV, datoriem un mobilajām ierīcēm.

Par tehnoloģiju

gemiusAudience izpēte balstīsies uz reprezentatīvu vāciski runājošo iedzīvotāju grupu vecumā no 14 gadiem, ar sociāli-demogrāfiskajām īpašībām pēc dzimuma, vecuma, izglītības un apdzīvotās vietas lieluma. Pašlaik panelī ir PC un hardware panelisti, ko nodrošina partneruzņēmums GapFish. Panelis nodrošina datus par mediju patēriņu datoros, viedtālruņos, televizorā (atsauces signāls aptver 38 TV kanālus) un nākotnē arī savienoto televīziju (cTV). Gemius analizēs lietotāju, kuri ir aprīkoti ar mērījumiem pielāgotiem viedtālruņiem, paradumus, sniedzot datus par tiem, neatkarīgi no panelistu atrašanās vietas. gemiusAudience pētījums ir balstīts uz visaptverošām un integrētām pētījumu metodoloģijām, kā arī patentētām, starptautiski atzītām metodoloģijām un algoritmiem. Gemius paneļa apkopotie dati ir uz lietotāju orientēti un tag-less, tie aptver visu tirgu, ir saderīgi ar GDPR ierobežojumiem un piemēroti nākotnes risinājumiem, jo nav nepieciešami trešās puses sīkfailu dati.

Kā tirgus var gūt labumu no gemiusAudience pētījuma?

gemiusAudience izpēte palīdzēs attālināties no sadrumstalotās lineārās TV un digitālās auditorijas, lai iegūtu vienu skaidru un visaptverošu priekšstatu par mediju auditoriju. Sigle-source, pasīva pētījuma mērījums aptvers visus mediju veidus, visus kanālus un visas darbības (gan lietotāja mājās, gan ārpus mājām). Gemius metodoloģija atklās detalizētus datus par lietotāju uzvedību katrā no platformām atsevišķi, kā arī kopā ar reduplikāciju. Pētījums sniegs datus par visiem medijiem visās platformās, un atbildēs uz mūžīgajiem jautājumiem: kurš skatās, kad tas notiek un kādās ierīcēs? Turklāt tas palīdzēs plānot reklāmas tirgu starp medijiem, liekot uzsvaru uz video patēriņu, lineāro televīziju un internetu, kā arī sniegs reklāmdevējiem pilnīgas zināšanas par savu auditoriju visos medijos. Gemius klienti varēs pieņemt biznesa lēmumus, pamatojoties uz reāliem cross-media datiem un tendencēm. Pilnībā pārzinot konkrētu mērķauditoriju mediju patēriņu, Gemius klienti varēs optimizēt savas kampaņas, izvēloties vietnes, TV kanālus, straumēšanas atskaņotājus un lietotnes ar visaugstāko sasniedzamību un iesaisti. gemiusAudience cross-media dati tiks piedāvāti visām Vācijas tirgū iesaistītajām mediju pusēm.

“Tiešsaistes biznesa pasaule patiešām ir ļoti dinamiska vide – lai neatpaliktu no konkurentiem, ir jārīkojas ātri un efektīvi. Lai to izdarītu, ir nepieciešami jaunākie un uzticamākie dati, ko varat atrast tirgū. gemiusAudience to nodrošina — mums ir jūsu biznesa vajadzībām piemērota atbilde. Visi mūsu rīki ir izstrādāti tā, lai tie būtu gan konsekventi, gan pilnībā neatkarīgi. Mūsu klienti var izmantot sinerģijas efektu, kas ir gemiusAudience un citu Gemius risinājumu kombinācijas rezultāts. Šodien mēs varam izmērīt internetu, televīziju, tostarp auditoriju ārpus mājām, un reklāmu popularitāti dažādās platformās (YouTube, Facebook, Instagram, TikTok). Rezumējot, mēs koncentrējamies uz pētījumiem, kas aptver pēc iespējas plašāku patērētāju uzvedības jomu digitālajā sfērā un ārpus tās,” komentē Marcin Pery, Gemius CEO.

Gemius - starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, konsultācijas, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu.

Atslēgvārdi

To clipboard> Drukuj

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli