atslēgvārdi

atslēgvārdi
2015-03-02 09:19

E-komercijas tirgus Polijā

Starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius ir publicējis pārskatu par e-komercijas tirgu Polijā. Pārskats “E-komercija Polijā 2014. Satiec patērētājus, novērtē tendences, investē, atrodi partnerus” atklāj svarīgāko informāciju par šī brīža e-komercijas tirgus tendencēm Polijā, kā arī piedāvā noderīgus padomus ārvalstu investoriem.   

Četri no pieciem interneta lietotājiem Polijā apmeklē ar e-komerciju saistītās vietnes, kamēr trīs no četriem poļiem iepērkas internetā. Vēl vairāk – katrs desmitais no šiem lietotājiem izvēlas ārzemju interneta veikalus. Tas liecina tikai to, ka Polijas interneta bizness pieredz strauju izaugsmi. Tieši tāpēc Gemius ir sagatavojis pārskatu  to uzņēmēju vajadzībām, kas vēlas investēt Polijas e-komercijas tirgū.

“Polijā ir milzīgu pirkumu potenciāls – šeit ir teju 40 miljoni iedzīvotāji, no kuriem vairāk kā puse ir aktīvi interneta lietotāji. Lielākie spēlētāji jau ir atklājuši Polijas e-komercijas biznesa potenciālu un ir pieņēmuši lēmumu investēt šajā valstī,” saka Mateušs Gordons (Mateusz Gordon), Gemius e-komercijas eksperts. Šī pārskata autors uzsver arī to, ka Polija ir kas vairāk nekā tikai patērētājvalsts. “Polija ir arī mājvieta jaunām tehnoloģijām un talantīgiem cilvēkiem, kuri var sekmēt e-komercijas tirgus attīstību Centrālās un Austrumeiropas reģionā, kā arī citviet pasaulē. Poļu speciālistu konkurences priekšrocības pār Rietumeiropas kolēģiem slēpjas viņu darba izmaksās,” piemetina Gordons.

Pārskatā iespējams atrast būtiskāko informāciju saistībā ar Polijas e-komercijas tirgu, kā arī šīs nozares biznesa ekspertu komentārus, norādot uz vietējās e-komercijas tirgus iespējām un draudiem. Šis pārskats piedāvā praktisku informāciju arī investoriem no ārvalstīm. Paturot prātā investoru intereses, pārskatā ir dažādi ieteikumi, piemēram, kā lai izvēlas RTB (Real Time Bidding) aģentūru, kādus apsvērumus būtu jāņem vērā izvēloties SEM (Search Engine Marketing) un citi.

Pārskatā atrodama arī noderīga informācija saistībā ar Polijas juridiskajiem un nodokļu jautājumiem, kā arī saraksts ar Polijas e-komercijas apvienībā (Chamber of Digital Economy (e-Chamber)) esošajiem uzņēmumiem.   

Pārskatu angļu valodā iespējams redzēt un lejupielādēt ŠEIT.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

pārskati

Valsts

Polija

Komentārs:

Mateusz Gordon

Gemius e-komercijas eksperts

Mateušs Gordons (Mateusz Gordon) - Gemius e-komercijas speciālists ar plašām zināšanām par tiešsaistes klientu paradumiem, vajadzībām un interesēm. Viņš specializējas e-komercijas uzņēmumu darbības veicināšanā, atlasot labākās stratēģijas un nodrošinot piemērotus rīkus to ieviešanai.

Uzņēmumā Gemius kā starptautiskā e-komercijas segmenta vadītājs viņš ir atbildīgs par e-komercijas segmenta pārdošanas stratēģiju izstrādi un attīstību. Mateušs arī koordinē e-veikalu tirgus mērījumu rīka gemiusShopMonitor attīstīšanas darbus. 

Rādīt visus eksperta rakstus

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli