atslēgvārdi

atslēgvārdi
2015-08-17 10:49

Grīta Balserīte kļūst par Gemius reģionālo vadītāju Baltijā

Grīta Balserīte kļūst par Gemius reģionālo vadītāju Baltijā

Kopš šī gada jūlija sadarbība starp Gemius filiālēm Baltijā ir kļuvusi vēl ciešāka – Grīta Balserīte (Gryta Balseryte) tagad atbild par vienotu uzņēmuma attīstības stratēģijas izstrādi ne tikai Lietuvā un Latvijā, bet arī Igaunijā.

Grīta Balserīte strādā mediju un reklāmas jomā jau vairāk nekā 10 gadus. Kopš 2011. gada viņa vada interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma Gemius filiāli Lietuvā, bet kopš 2014. gada veic uzņēmuma stratēģijas izstrādi arī Gemius filiālē Latvijā. 2015. gada jūlijā Grīta pārņēma darbu arī uzņēmuma filiālē Igaunijā, līdz ar to kļūstot par Gemius reģionālo vadītāju Baltijā.

“Lēmums vienotas stratēģijas izstrādei Baltijā tika pieņemts, lai apvienotu Gemius pētījuma standartus reģionā un nodrošinātu plašāku risinājumu klāstu interneta medijiem, aģentūrām un reklāmdevējiem. Šādā veidā tiks veicināta arī katras valsts labās prakses ieviešana visā reģionā. Tas ir tikai dabiski, ka katrā tirgū ir savas īpatnības un potenciāls, tāpēc katru valsti pārstāv komanda, kas pielāgojas specifiskajām tirgus vajadzībām,” skaidro Grīta Balserīte.

Baltijas valstis bija starp pirmajām, kur Gemius paplašināja savu darbību – Lietuvas un Igaunijas tirgos ienākot 2005. gadā, bet Latvijā – 2006. gadā.

Šogad tika ieguldīts ievērojams darbs auditorijas mērījumu pilnveidošanā – visas Baltijas valstis sāka mērīt auditoriju, kas internetu pārlūko no mobilajām ierīcēm, kā arī to lietotāju uzvedību, kas skatās TV vai klausās radio internetā.  

Reģionālā vadītāja Baltijā informē, ka pirmais mērķis viņas jaunajā amatā ir Igaunijas komandas darba stiprināšana un motivēšana.

Informāciju sagatavoja,

Elīna Platonova

elina.platonova@gemius.com

 

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Nozare

Cits

Komentārs:

Grīta Balserīte

Gemius reģionālā vadītāja Baltijā

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli