atslēgvārdi

atslēgvārdi
2014-12-16 07:44

Aktīvākie studenti internetā - sievietes

Jaunieši vecuma grupā no 19 līdz 26 gadiem veido 18 procentus no visiem interneta lietotājiem Latvijā. Aktīvākie interneta lietotāji (studenti) gan Latvijā, gan citās analizētajās valstīs ir sievietes, liecina interneta izpētes uzņēmuma Gemius veiktā analīze.

Saskaņā ar Eiropas Komisijas 2013.gada stratēģiju, studentu skaits pasaules universitātēs 2030.gadā varētu pieaugt līdz 400 miljoniem. Aizvien populārākas kļūst studijas ārvalstīs, studentiem piedaloties dažādās starptautiskās apmaiņas programmās. Šāda veida projekti veicina kultūru dažādību un studentu aktivitāti, ļaujot tiem iegūt jaunus kontaktus visā pasaulē.

Gemius ir analizējis 19 valstu datus par interneta lietotājiem, kuri studē. Ar analīzes rezultātiem vari iepazīties zemāk redzamajā infografikā.

Dati ir iegūti no gemiusAudience pētījuma, kas tiek veikts vairāk nekā 30 valstīs un kura mērķis ir noskaidrot interneta lietotāju skaitu, to sociāli demogrāfisko profilu un interneta lietošanas paradumus. gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas & infografiki

Nozare

Cits, Mediji

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli