atslēgvārdi

atslēgvārdi
2013-11-12 09:31

Izveidots reklāmas serveris vidējiem un maziem uzņēmumiem

Moderna saskarne, stabili piegādes mehānismi un mūsdienīgi reklāmas formāti - Gemius izstrādājis jaunu mediju reklāmas serveri maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tās ir labas ziņas tiem uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu tiešsaistes biznesu, izmantojot reklāmvietu pārdošanas potenciālu.

Izveidot un palaist reklāmas kampaņas minūtes laikā – tagad tas ir iespējams ar Gemius reklāmas serveri AdOcean Light. Jaunā tehnoloģija ļauj ietaupīt laiku, kas parasti jāvelta sistēmas uzturēšanai, vienlaikus sniedzot uzlabotu funkcionalitāti un saglabājot sistēmas lietošanas vienkāršumu.

„Mēs novērojām daudzu jaunu interneta vidē darbojošos uzņēmumu pieplūdumu tirgū. Vienkāršotā AdOcean versija ir veidota tieši šādu, jaunu un augošu uzņēmumu vajadzībām”, skaidro Toms Panders, starptautisko mediju segmenta vadītājs uzņēmumā Gemius. „Interneta reklāmas nozare un darbības tajā ir sasniegušas pietiekami mūsdienīgu līmeni, un bez pieredzējušu speciālistu palīdzības tam ir grūti turēties līdzi. AdOcean Light ļaus šī segmenta tirgus dalībniekiem būt konkurētspējīgākiem,” piebilst Panders

Kādas ir AdOcean Light funkcijas? Pimkārt, tas atbalsta kampaņu plānošanu pēc tādiem kritērijiem kā ekspozīciju skaits, klikšķi, lietotāji, ekspansijas, kā arī iepriekš definētām darbībām (piemēram, pirkums) vai lietotājiem, kuriem iepriekš bijis kāds sakars ar kampaņas materiāliem. Kas būtiski, tas spēj paredzēt, vai kampaņa sasniegs noteikto mērķi konkrētajā laika periodā. Jaunā sistēma arī piedāvā uzlabot kampaņu efektivitāti, izmantojot kampaņas materiālu parādīšanās reižu skaita ierobežošanu (capping) un mērķēšanu (targeting).  AdOcean Light sniedz pieeju plašam mūsdienīgu baneru  paraugu (template) klāstam, kas tiek atjaunināti, vadoties pēc jaunākajām nozares tendencēm.

Kopš 2004. gada AdOcean lieto vadošie interneta mediji Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā, tajā skaitā arī tādi plašākā mērogā pazīstami mediju giganti  kā Bonnier, Schibsted, Sanoma, Ringier Axel Springer, Ekspress Grupp, no kuriem Latvijā - delfi.lv un apollo.lv. Šobrīd ar AdOcean sistēmu tiek servētas vairāk kā 40 miljards reklāmas vienību mēnesī. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mums!

To clipboard> Drukuj

Satura veids

notikumi

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli