atslēgvārdi

atslēgvārdi
2013-11-20 12:39

Publiskajā tendenču vietnē ranking.lv dati arī par Rumāniju!

Starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius ir laidis klajā pirmos publiskos datus par interneta tendencēm Rumānijā. Pētījumā iekļauta gemiusTraffic pētījuma ietvaros ievāktā statistika par populārākajiem interneta pārlūkiem, operētājsistēmām, mobilajām ierīcēm, kā arī dažādiem ierīču tehniskajiem parametriem.

Šī gada septembrī interneta lietotāji, kas vecāki par 14 gadiem veidoja 49% no Rumānijas populācijas šajā vecuma grupā. gemiusTraffic pētījuma rezultāti par septembri rāda, ka Rumānijā populārākā operētājsistēma ir Windows 7 - 52% no visiem internetā veiktajiem lapu skatījumiem veikti ar ierīcēm, kuras darbina šī operētājsistēma. Kā populārākais interneta pārlūks vadībā izvirzījies Chrome 30.x, no kā veikti vairāk kā 41% interneta lapu skatījumu.  Attiecībā uz mobilo ierīču tendencēm interneta pārlūkošanā, visvairāk no interneta lapu skatījumi tiek veikti no Apple ražotajām mobilajām ierīcēm – 46%, kam seko Samsung ar 33%.

Publiskās tendenču vietnē ranking.lv pieejama statistika par interneta tendencēm tādās valstīs kā Latvija, Baltkrievija, Bosnija & Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Dānija, Horvātija, Igaunija, Lietuva, Maķedonija, Moldova, Polija, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Turcija, Ungārija, Ukraina un Tuvo Austrumu un Āfrikas (MENA) reģions. Statistika vienkopus apkopota interneta vietnē rankingcee.com.

Esiet laipni gaidīti iepazīties ar interneta tendencēm ne tikai Rumānijā, apmeklējot  interneta vietni rankingcee.com un būt zinošiem par notiekošo  internetā arī ārpus Latvijas robežām! Seko līdzi statistikas izmaiņām katru nedēļu!

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Valsts

Rumānija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli