atslēgvārdi

atslēgvārdi
2015-09-28 08:47

Universal McCann atjauno sadarbību ar Gemius

Pēc vairāk nekā gada, izmantojot konkurējošu sistēmu reklāmas kampaņu pārvaldīšanai,  Universal McCann ir nolēmuši atgriezties pie Gemius pakalpojumiem. Aģentūra atkārtoti sākusi izmantot gemiusDirectEffect - interneta reklāmas kampaņu monitorēšanas rīku ar reklāmas materiālu servēšanas un analizēšanas iespējām reālajā laikā. 

Sadarbība ir atjaunota ar Gemius filiāli Čehijā. Lēmums atgriezties pie Gemius pakalpojumiem tika pieņemts, jo liela nozīme tika pievērsta vietējam atbalsta servisam un iespējai saņemt konsultācijas un padomus. Jans Bambass (Jan Bambas), IPG Mediabrands Digitālo mediju direktors komentē atjaunoto sadarbību: 

„gemiusDirectEffect ļauj mūsu klientiem monitorēt savas reklāmas kampaņas no dažādām valstīm un apvienot iegūtos rezultātus vienā kontā. Tā ir iespēja klientiem centralizēti novērot rezultātus visā Centrālās un Austrumeiropas reģionā bez nepieciešamības iegūt datus no katras valsts atsevišķi. Vietējais ieguvums noteikti ir saistīts ar demogrāfiskajiem datiem. Tāpat tiek ietaupīts laiks, izvēršot un pārvaldot mērījumus konkrētām mūsu digitālo produktu kampaņām.”

„Mēs esam ļoti gandarīti, ka viens no mūsu lielākajiem klientiem atkārtoti nolēmis izmantot mūsu produktus un pakalpojumus. Mūsu sistēma reklāmas kampaņu pārvaldībai un uzraudzībai ir viens no populārākajiem šāda veida produktiem Eiropā. Pateicoties mūsu pieredzējušajai komandai, mēs varam konsultēt klientus, ātri reaģējot uz sarežģītām problēmām. Mūsu tehniskā atbalsta komanda runā arī čehu valodā, kas, manuprāt, ir liela priekšrocība, jo īpaši situācijās, kas prasa tūlītēju reakciju,” komentē Veronika Osko (Weronika Osko), Gemius aģentūru segmenta vadītāja EMEA reģionā.

Universal McCann pieder IPG MEDIABRANDS grupai.

Informāciju sagatavoja,

Elīna Platonova

elina.platonova@gemius.com

 

To clipboard> Drukuj

Satura veids

notikumi

Valsts

Čehija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli