atslēgvārdi

atslēgvārdi
2015-10-09 08:24

Gemius aicina pieteikties rudens blogu topa mērījumiem

Turpinot tradīciju, starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius veidos Latvijā apmeklētāko blogu topu. Blogeri aicināti pieteikties rudens blogu topa bezmaksas statistikas mērījumiem līdz 25. oktobrim. 

Sekojot iepriekšējo gadu tradīcijai, Gemius aicina Latvijas blogerus piedalīties rudens blogu topa bezmaksas statistikas mērījumos, palīdzot gūt priekšstatu par blogosfēras apmēriem Latvijā. Tie blogu īpašnieki, kas vēl nav pieteikuši dalību blogu mērījumiem, aicināti sazināties, rakstot uz e-pastu contact@gemius.lv un norādot bloga īpašnieka vārdu, uzvārdu, bloga web adresi un blogā pārstāvēto tematiku. Pieteikšanās norit līdz 25. oktobrim. 

Tiem blogu īpašniekiem, kas jau iepriekš ir ņēmuši dalību topā un kam mērījumu kodi blogā jau ir izvietoti, otrreiz nav jāpiesakās. Gemius Latvia patur tiesības izvērtēt blogā publiskoto saturu un nepievienot tādus blogus, kuru saturs tiks uzskatīts par neatbilstošu Latvijas likumdošanai un sabiedrībā vispārpieņemtajām normām un ētikai, kā arī komerciāla rakstura blogus. 

Blogi topā tiek apskatīti pēc vairākiem kritērijiem – auditorijas (real users) skaita, lapu skatījumu (page views) skaita, viena lietotāja vidēji pavadītā laika blogā un citiem rādītājiem. Pats tops tiek veidots, balstoties uz blogu apmeklētāju skaitu konkrētajā mēnesī. 

Gemius blogu mērījumi tiek veikti divas reizes gadā – aprīlī un novembrī, tādējādi atspoguļojot pavasara un rudens tendences Latvijas blogosfēras attīstībā. 

Atgādinām, ka šī gada pavasara blogu topā debitēja un pirmajā vietā ienāca tehnoloģiju blogs kursors.lv ar 16 400 apmeklētājiem. Otrajā vietā ar 14 000 lietotājiem ierindojās dzīvesziņas blogs iinuu.lv, bet kā trešais - teoloģiski izklaidējošais blogs ebaznica.lv ar 13 000 lietotājiem. 

gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz 7-74 g.v. auditorijas lielumu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus, mobilos telefonus un planšetdatorus.  gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses. 

Informāciju sagatavoja,

Elīna Platonova

elina.platonova@gemius.com

Atslēgvārdi

To clipboard> Drukuj

Nozare

Cits, Izklaide

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli