atslēgvārdi

atslēgvārdi
2016-06-02 07:11

Gemius kļuvis par oficiālo interneta datu piegādātāju Polijā

Sākot ar jūniju, Gemius kļuvis par oficiālo interneta datu piegādātāju Polijas tirgum.

Otrdien, 31.maijā pēc PBI akcionāru sanāksmes, tika izlemts atjaunot sadarbību ar Gemius par interneta datu piegādi visā valstī. Sākot no jūnija, jaunākie dati pieejami gan dienas, gan mēneša griezumā.

Gemius sadarbībā ar PBI, turpinās veikt interneta auditorijas pētījumus, iekļaujot tādas funkcijas, kā mājas lapu apmeklējuma mērījumus no datoriem un mobilajām ierīcēm, kopējo sasniedzamību (total reach) neatkarīgi no izmantotajām ierīcēm, statistiku par sasniedzamību konkrētā atrašanās vietā u.c. Dati klientiem būs pieejami dienas un mēneša griezumā.

Eiropas interneta industrija atzinīgi novērtējusi Gemius un PBI iztrādāto datu ieguves metodi. Jau 2015. gadā Gemius ieguva IAB Europe galveno balvu par metodi, kas klientiem ļauj apskatīt kopējo sasniedzamību, ko šogad papildinājusi galvenā balva par labāko auditorijas mērījumu metadoloģijas izstrādi (IAB Research Awards, Lisbon, 2016).

Kļūšana par oficiālo interneta datu piegādātāju Polijā nav vienīgais Gemius sasniegums  pēdējo mēnešu laikā. Martā tika veikts jauns pētījums par video reklāmas tirgu Polijā un Ukrainā. Maijā, savukārt, Gemius tika atzīts par oficiālo interneta datu piegādāju arī Čehijā.

To clipboard> Drukuj

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli