atslēgvārdi

atslēgvārdi
2016-03-10 13:53

Gemius veidos pavasara blogu topu

Starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius informē, ka šī gada aprīlī norisināsies blogu mērījumi, pēc kuriem tiks veidots pavasara blogu tops. Latvijas blogeri ir aicināti pieteikties bezmaksas statistikas mērījumiem līdz 24. martam. 

Kā ierasts, aprīlī notiks Latvijas blogu mērījumi, pēc kuriem tiks veidots Gemius pavasara blogu tops. Blogeri tiek aicināti piedalīties bezmaksas statistikas mērījumos, rakstot uz e-pastu contact@gemius.lv un norādot bloga īpašnieka vārdu, uzvārdu, bloga web adresi un blogā pārstāvēto tematiku līdz 24. martam. 

Tiem blogu īpašniekiem, kas jau iepriekš ir ņēmuši dalību topā un kam mērījumu kodi blogā jau ir izvietoti, otrreiz nav jāpiesakās. Gemius Latvia patur tiesības izvērtēt blogā publiskoto saturu un nepievienot tādus blogus, kuru saturs tiks uzskatīts par neatbilstošu Latvijas likumdošanai un sabiedrībā vispārpieņemtajām normām un ētikai, kā arī komerciāla rakstura blogus. 

Blogi topā tiek apskatīti pēc vairākiem kritērijiem – auditorijas (real users) skaita, lapu skatījumu skaita (page views), viena lietotāja vidēji pavadītā laika blogā un citiem rādītājiem. Pats tops tiek veidots, balstoties uz blogu apmeklētāju skaitu konkrētajā mēnesī. 

Gemius blogu mērījumi tiek veikti divas reizes gadā – aprīlī un novembrī, tādējādi atspoguļojot pavasara un rudens tendences Latvijas blogosfēras attīstībā. 

Aizvadītā gada rudens blogu topā pārliecinošu pirmo vietu topā ieņēma  jaunpienācējs – izklaides blogs fenikssfun.com ar 160 500 apmeklētājiem. Arī otrajā vietā ierindojās jaunums - mūzikas blogs parmuziku.lv ar 40 700 lietotājiem, bet trešo vietu ieguva tehnoloģiju blogs kursors.lv ar 21 600 lietotājiem. 

gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz 7-74 g.v. auditorijas lielumu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus, mobilos telefonus un planšetdatorus.  gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses. 

Informāciju sagatavoja,

Elīna Platonova

elina.platonova@gemius.com 

Atslēgvārdi

To clipboard> Drukuj

Satura veids

ziņas

Nozare

Cits, Izklaide

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli