atslēgvārdi

atslēgvārdi
2022-09-06 06:53

gemiusAudience pētījumam Latvijā – atjaunināta metodoloģija un datu analīzes vietne e.gemius.com

gemiusAudience pētījumam Latvijā – atjaunināta metodoloģija un datu analīzes vietne e.gemius.com

No 1. septembra Latvijā gemiusAudience pētījumam uzlabota metodoloģija un lietotājiem pieejama jauna, mūsdienīga tiešsaistes datu analīzes vietne – e.gemius.com.  Pārejot uz Constant panel metodoloģiju, tiek nodrošināta augstāka datu kvalitāte, bet e.gemius.com piedāvā lietotājam ērtākas datu analīzes iespējas, piemēram, brīvi izvēlētus laika periodus un datu vizualizācijas iespējas.

No 1.septembra Latvijā gemiusAudience pētījums pāriet uz mūsdienīgu, atjauninātu metodoloģiju –  Constant panel, kas ne tikai paredz uzlabot un pielāgot esošajām tehnoloģijām Real Users aprēķinus, bet arī izmainīs Reach jeb sasniedzamības kalkulāciju – turpmāk sasniedzamība katrā platformā tiks aprēķināta pret kopējo interneta lietotāju skaitu visās platformās. Metodoloģijas izmaiņas ietver samazinātu varbūtību datu kalkulācijas kļūdai, atrisinātu panelistu rotācijas  problēmu, kā arī labāku rezultātu konsekvenci.

Citas būtiskas izmaiņas ir reālo lietotāju aprēķināšana mobilajām aplikācijām, pamatojoties uz Advertising ID (AdID) identifikatoriem, kā arī pāreja uz laika mērīšanu ar sonars – precīzākiem mērījumiem, kas ietver tikai lietotāju aktīvā laika mērīšanu, un pieskaita vietnē pavadīto laiku pat, ja apmeklējuma laikā tiek veikts tikai viens lapas skatījums.

Papildus pārejai uz atjaunināto metodoloģiju, lietotājiem tiek piedāvāts arī jauns, mūsdienīgs datu analītikas rīks – e.gemius.com, ar kura palīdzību tiek nodrošināta iespēja apskatīt datus tiešsaistē no jebkuras ierīces, padarot datu analīzi ērtāku. E.gemius.com iespējas nodrošinās brīvu periodu analīzi līdz 3 mēnešiem, kumulatīvo Real Users un Reach building analīzes iespējas, lietotājam pielāgotas analīzes veidnes, kā arī jaunas grafiku un vizuālo datu trendu iespējas.

Dati par periodu līdz 2022. gada 1. septembrim datu analīzes rīkā gemiusExplorer un publisko datu vietnē rating.gemius.com – būs pieejami līdz 2023. gada beigām.

Latvija ir otrā no Baltijas valstīm, kas pāriet uz uzlaboto Constant panel metodoloģiju un datu analīzes rīku e.gemius.com. No šī gada 1. jūlija to jau izmanto Lietuvā. Tikmēr laika mērījumi ar sonars līdz šim jau tiek veikti ne tikai Lietuvā, bet arī Igaunijā.

Gemius - starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, konsultācijas, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu. Vairāk: www.gemius.lv.

Atslēgvārdi

To clipboard> Drukuj

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli