atslēgvārdi

atslēgvārdi
2019-06-07 07:10

gemiusAudience pētījumam pievienojas Adnet Media tīkls

gemiusAudience pētījumam pievienojas Adnet Media tīkls

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius priecājas paziņot, ka no jūnija gemiusAudience pētījumam Latvijā pievienojies Adnet Media tīkls.

No šī gada jūnija gemiusAudience datiem pievienojies Adnet Media tīkls ar 38 interneta vietnēm PC un 7 vietnēm Mobile platformās. Jau iepriekš pētījumam pievienojies arī adQuota reklāmas tīkls. Dati par Latvijas mediju tīkliem adQuota un Adnet Media pieejami arī Gemius publisko datu vietnē rating.gemius.com sadaļā "Ad Networks" un analītiskajā rīkā gemiusExplorer.

“Pievienošanās Gemius pētījumam ir Adnet Media solis pretim saviem partneriem, padarot publisku un pārskatāmāku Adnet Media reklamas tīkla piedāvājumu un iespējas,” komentē Uldis Vītiņš, Adnet Media valdes loceklis.

Tuvākajā laikā, pabeidzot darbu pie lapu skriptēšanas, datiem par Adnet tīkla lapām var tikt pievienotas vēl dažas tīmekļa vietnes. Saskaņā ar gemiusAudience datiem par š. g. 5. jūniju, Adnet tīkls dienā var sasniegt 19% Reach PC platformā un 28% Reach Mobile platformā.

 

“gemiusAudience pētījuma risinājums reklāmas tīkliem pieejams jau pusgadu un piedāvā iespējas interneta reklāmas tirgus dalībniekiem rast ieskatu  ne tikai  reklāmas tīklu kopējos datos, bet arī iespēju redzēt tajos ietverto interneta lapu statistiku.  Līdz ar to dati pieejami ne tikai reklāmas tīkliem savu datu analīzei, bet arī citiem tirgus dalībniekiem – interneta lapām un mediju aģentūrām, sniedzot skaidru ieskatu par reklāmas tīklu datiem un to tendencēm. Tāpat arī dati pieejami plašākai analīzei analītiskajā rīkā, kur  tikai  viena klikšķa attālumā iespējams analizēt uzreiz visu reklāmas tīklu, ko veido vairāki savā starpā nesaistīti interneta resursi, ko atzinīgi novērtē mediju aģentūru reklāmas plānotāji,” paskaidro Linda Egle, Gemius reģionālā vadītāja Latvijā un Igaunijā.

Adnet Media digitālās reklāmas tīkls Baltijā apvieno vairāk nekā 700 tīmekļa vietnes.

To clipboard> Drukuj

Satura veids

notikumi

Nozare

Mediji, Reklāma

Valsts

Latvija

Komentārs:

Linda Egle

Gemius Latvia vadītāja un industrijas eksperte

Gemius Latvia vadītāja un industrijas eksperte

Rādīt visus eksperta rakstus

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli