atslēgvārdi

atslēgvārdi
2022-06-02 07:02

Gemius pasniedz balvas labākajiem interneta veikaliem

Gemius pasniedz balvas labākajiem interneta veikaliem

Vakar, 1. jūnijā, noskaidroti Latvijas e-komercijas gada balvas “E-komercijas zvaigzne 2022” laureāti, tostarp arī tie, kurus par populārākajiem un iepirkšanās pieredzes ziņā labākajiem atzinuši Latvijas interneta lietotāji, ziņo starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius. Kategorijā “Populārākais interneta veikals” tautas balss vērtējumā laurus plūca 220.lv, bet labāko pieredzi lietotāji guvuši, iepērkoties veikalā liepkalni.lv. 

Aptaujājot teju 2000 interneta lietotājus, par populārāko daudznozaru interneta veikalu jau otro gadu pēc kārtas Gemius aptaujātie interneta lietotāji atzinuši 220.lv, tikmēr kategorijā “Labākā pieredze” ar ievērojamu balsu skaita pārsvaru pār konkurentiem citās kategorijās laurus plūca ražotājveikals liepkalni.lv.  Nozaru veikalu kategorijā pirmajā pozīcijā ierindojies veikals ikea.lv, kas savā kategorijā kļuvis arī par vietni, kurā lietotāji guvuši vislabāko pieredzi. Bet par interneta lietotāju vērtējumā populārāko un arī pircējiem patīkamāko tirdzniecības platformu nozarē “Pakalpojumu sniedzējs” atzīts lmt.lv, ko arī pērn lietotāji atzina par populārāko pakalpojumu sniedzēju. Tikmēr labāko pieredzi daudznozaru veikalu kategorijā lietotājiem sniedzis veikals rimi.lv.

Par populārāko ražotājveikalu respondenti atzinuši madaracosmetics.com, bet ēdināšanas jomā laurus plūca e.lidopiegade.lv, apsteidzot pērnā gada laureātu lulu.lv, kas gan nav atstāts bez lietotāju novērtējuma – pasūtījumus lulu.lv interneta lietotāji atzinuši par patīkamāko pieredzi starp ēdinātājiem. Gan popularitātes, gan pieredzes jautājumā globālo tirdzniecības platformu kategorijā par uzvarētāju atzīts aliexpress.com.

Šogad jau otro gadu pēc kārtas norisinājās konkurss Latvijas e-komercijas gada balva “E-komercijas zvaigzne 2022”, kurā profesionāla žūrija noteica Latvijas labākos e-veikalus. Tikmēr Gemius interneta aptaujā konkursa ietvaros tika noskaidroti interneta lietotāju iecienītākie tiešsaistes veikali, kā arī iepirkšanās vietnes, kurās pircēji guvuši vislabāko pieredzi. E-komercijas vietņu popularitāte un lietotāju pieredze tika noskaidrota sešās tirdzniecības platformu kategorijās: daudznozaru veikali, nozaru veikali, pakalpojumu sniedzēji, ražotājveikali, ēdinātāji un globālie veikali.

Šogad Gemius jau septīto reizi veicis arī apjomīgu E-komercijas tirgus pētījumu Latvijā. Lai uzzinātu vairāk par to, kā arī iepazītos ar pētījuma rezultātiem ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā, aicinām sazināties ar Gemius, rakstot uz contact@gemius.lv

Gemius - starptautisks interneta pētniecības uzņēmums, kas piedāvā profesionālus pētniecības risinājumus, konsultācijas, analīzi un rekomendācijas tiešsaistes vidē bāzētiem uzņēmumiem. Uzņēmuma piedāvātie risinājumi ir ikdienas darbības pamatā vairāk kā divos tūkstošos uzņēmumu dažādos tirgus sektoros visā pasaulē. Dibināts 1999. gadā, Gemius šobrīd darbojas vairāk kā 30 tirgos Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pētījumos tiek izmantota uzņēmuma izstrādātie metodoloģiskie risinājumi, kas ir saskaņoti ar starptautiski atzīto ICC/ESOMAR kodeksu. Vairāk: www.gemius.lv.

Atslēgvārdi

To clipboard> Drukuj

Satura veids

notikumi

Nozare

Tirdzniecība

Valsts

Latvija

Vēlaties uzzināt vairāk?

Sazināties ar mums

Saņem svarīgākos jaunumus vienā e-pastā!

Abonē jaunumu vēstuli