atslēgvārdi

atslēgvārdi

Konsultēšana

Gemius vislabāk ir pazīstams kā uzņēmums, kas ievāc, apstrādā un analizē datus par interneta lietotāju uzvedību un paradumiem. Pēdējo 15 gadu laikā uzņēmums ir piegādājis zināšanas par interneta auditoriju: lietotāju sociāli demogrāfiskos profilus, kā arī veidus, kā viņi izmanto internetu. Ņemot vērā daudzus gadus uzkrāto pieredzi šajā jomā, mēs, protams, esam pārtapuši par konsultāciju uzņēmumu. Pašlaik mēs konsultējam uzņēmumus par to, kā tie var uzlabot savas interneta biznesā vērstās darbības. 

Lielo datu laikmetā mēs piedāvājam konsultāciju pakalpojumus, kas ietver milzīga, no dažādiem avotiem iegūta informācijas apjoma analīzi un interpretāciju. Mūsdienās katra organizācija apkopo un apstrādā kā pašu radīto, tā ar uzņēmējdarbības vidi saisīto informāciju. Izaicinājums - integrēt datu resursus un pārvaldīt tos visefektīvākajā veidā, tā, lai tiek iegūta vērtīgākā informācija, vēlams, reālajā laikā. 

Interneta lietotāju paradumi, digitālais mārketings, e-komercija, lielie dati un interneta tehnoloģijas ir piecas jomas, kurās mēs varam sniegt zināšanas.