atslēgvārdi

atslēgvārdi

Privātuma politika

Mēs esam apņēmušies aizsargāt interneta lietotāju privātumu un rūpēties par mūsu ievākto datu drošību. Mēs sekojam līdzi, lai Eiropas Savienības likumi attiecībā uz privātuma politiku tiktu ievēroti visos uzņēmumos, kas pieder Gemius Grupai. Mēs arī pievēršam īpašu vērību pašu privātuma politikas izstrādē, kā arī sekojam līdzi izmaiņām konfidencialitātes likumos pasaules līmenī. Zemāk Jūs varat redzēt visus noteikumus, kam mēs sekojam. Aicinām arī aplūkot zemāk esošās saites, lai uzzinātu vairāk.

ATBILDĪBA

Mēs esam apņēmušies būt atbildīgi par visiem personiskajiem datiem, kurus mēs iegūstam un apstrādājam. Mēs izmantojam dažādus rīkus un metodes, lai aizsargātu interneta lietotāja anonimitāti mūsu pētījumos.

PIEKRIŠANA

Mēs piedāvājam skaidru un jēgpilnu izvēli brīžos, kad interneta lietotāji pieņem lēmumu par savu personas datu lietošanu. 

CIA TRIAD MODELIS

Konfidencionalitāte, integritāte un pieejamība (Confidentiality, integrity, availability (CIA)) ir modelis, kas ir pamatā mūsu politikai par informācijas drošību. Konfidencionalitāte ierobežo piekļuvi informācijai; integritāte apliecina, ka informācija ir patiesa; pieejamība ir garantija, ka informācijai var piekļūs autorizētas personas. 

DATU MINIMIZĀCIJA

Mēs apstrādājam tikai tādus datus, kas nepieciešami konkrētiem, likumīgiem mērķiem. 

KONFIDENCIALITĀTE

Mēs ieviesām privātuma drošību mūsu pētījumā tādā veidā, lai datu apstrādes laikā tikstu nodrošināta interneta lietotāju privātuma aizsardzību. 

“GLOBALIZĀCIJA”

Mums liekas ļoti svarīgi veikt savu uzņēmējdarbību atbilstoši gan vietējiem, gan pasaules drošības apsvērumiem un prasībām. Dažreiz, specifisku tiesību aktu prasību dēļ dažādās valstīs, mūsu privātuma politika var atšķirties no dokumentiem, kas pieejami šajā mājas lapā. Lai saņemtu saistošu privātuma politiku savā valstī, lūdzu, sazinieties ar mums.